Zaměstnanecké programy

Programy zaměstnaneckých výhod představují širokou škálu forem mimomzdového odměňování, které přispívají k lepší motivaci zaměstnanců, zvyšují jejich loajalitu a tvoří významný nástroj stabilizace. Významnou předností je též posílení obrazu společnosti jako žádaného a prestižního zaměstnavatele.

Zaměstnanecké výhody chápeme nejen jako prosté využití pojistných a finančních produktů, ale jako diferencovanou širokou a individuální kombinaci nejrůznějších výhod poskytovaných zaměstnancům, mimo jiné i z oblasti vzdělávání, zdravotní péče, sportu, kultury apod.

Naše služby zahrnují vždy kompletní servis. Od auditu stávajícího systému zaměstnaneckých výhod, návrh na jejich zefektivnění či zahrnutí dalších složek, prezentaci a komunikaci se zaměstnanci, nastavení smluvních vztahů až po správu programu. Snažíme se maximálně využívat moderních technologií a šetřit čas a prostředky našich klientů.

V případě zájmu Vám rádi navrhneme individuální plán zaměstnaneckých výhod, plně respektující Vaše požadavky a případná specifika, vyplývající z individuálních potřeb různých skupin zaměstnanců i managementu.